Left toolbar

ostatnio dodane

Będzie trudno, ale nie rezygnuję :)

5 października 2013 r.

Wakacje się skończyły, minął wrzesień a mnie ciężko było znaleźć czas na uzupełnienie serwisu nadesłanymi w tym czasie materiałami. I nadal będzie trudno, bo muszę, mając pod opieką 7 miesięczną Gabrysię i dwójkę starszych w przedszkolu, codziennie kilka godzin poświęcić na pracę zawodową. Ale nie zamierzam rezygnować z aktualizowania serwisu, tylko z regularnością może być różnie. Zaglądajcie więc nie czekając na newsletter, który raczej będzie rzadki i nieregularny.

Materiały z BP KEP wprowadzam już na bieżąco, a inne będę się starała uzupełniać stopniowo sięgając wstecz.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska redaktor serwisu

Wakacje

3 lipca 2013 r.

Lato w pełni, powróciły letnie temperatury :) więc i mnie czas ruszać na wakacyjny wypoczynek. Ze względu na pobyt z dziećmi poza miastem a teraz wyjazd nie będę w okresie letnim regularnie aktualizować serwisu i odpowiadać na emaile, z powodu ograniczonego dostępu do Internetu. Mam nadzieję, że większość redakcji też jest na wakacjach i nie będzie to zbyt uciążliwe.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska
administrator serwisu

Warsztaty dla pism parafialnych (Kielce)

5 czerwca 2013 r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla redakcji gazet parafialnych i przykościelnych, które odbędą się 18 czerwca 2013 r. w Targach Kielce w ramach XIV Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO (17-19 VI 2013).

Warsztaty dziennikarskie dla mediów lokalnych i regionalnych w Kołobrzegu

30 kwietnia 2013 r.

Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zaprasza na Warsztaty dziennikarskie, które organizuje 16-18 maja 2013 r. w Kołobrzegu. To spotkanie lokalnych mediów poświęcamy nowym mediom we współczesnym świecie, zwłaszcza wykorzystaniu ich w codziennej praktyce lokalnej prasy i mediów elektronicznych. Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zadbało o bogaty program z udziałem znamienitych dziennikarzy, tudzież praktyków dziennikarskiego rzemiosła, znanych z ogólnopolskich mediów. Warsztaty są płatne.

UWAGA! Wielkie sprostowanie w sprawie ISSN

29 kwietnia 2013 r.

Po wielu latach rozpowszechniania informacji o konieczności posiadania numeru ISSN przez prasę parafialną, muszę teraz rozpowszechnić informację wprost przeciwną. O tym czego się dowiedziałam bezpośrednio w Narodowym Ośrodku ISSN Biblioteki Narodowej w Warszawie piszę poniżej.strona główna / aktualności / Wydarzenia / Jarmark Wielkanocny

Jarmark Wielkanocny

Jarmark Wielkanocny Warszawa

Warszawa, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, ul. Elektoralna 12
2-5 kwietnia, wstęp wolny
Ósma edycja Jarmarku Wielkanocnego odbędzie się w siedzibie Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki. Elektoralna 12 zamieni się w gościnną mazowiecką chatę pełną pięknych palm, pisanek, zastawionych smakołykami stołów i atmosfery świątecznych przygotowań. Jedną z atrakcji będzie wspólne tworzenie najdłuższej palmy w stolicy!

W roku 2009, po kilku latach spotykania się na Rynku Mariensztackim, zapraszamy Państwa ponownie do naszej siedziby. Podczas kilku dni trwania imprezy będzie można z całą rodziną spędzić czas na robieniu palm wielkanocnych, pisanek oraz innych świątecznych akcesoriów. Już w czwartek (2 kwietnia) będzie można się włączyć w tworzenie najdłuższej palmy w stolicy (jej ostateczny kształt zostanie zaprezentowany w Niedzielę Palmową). Czwartek i piątek przed południem to dni oferty warsztatów edukacji regionalnej dla warszawskich szkół oraz pierwszych artystycznych propozycji dla wszystkich, którzy zechcą naszą siedzibę odwiedzić po pracy.
więcej na stronie Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki