strona główna / aktualności / I miejsce w Konkursie Chrześcijańskich Witryn Internetowych

I miejsce w Konkursie Chrześcijańskich Witryn Internetowych

15.10.2007 r.
Serwis PrasaParafialna.pl zajął I miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Chrześcijańskich Witryn Internetowych o nagrodę św. Izydora w kategorii prywatna/domowa witryna internetowa.

Konkurs skierowany był do instytucji Kościelnych, wspólnot parafialnych, grup duszpasterskich, stowarzyszeń, ruchów Kościelnych oraz prywatnych redaktorów witryn internetowych. Jego celem była promocja internetu jako współczesnego narzędzia komunikacji, ewangelizacji i katechizacji. Jury konkursowe oceniło nadesłane witryny internetowe i przyznało nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:
Kat.1 Chrześcijańska witryna informacyjna - I miejsce - Witryna Stowarzyszenia Pedagogów NATAN
Kat.2 Instytucje kościelne - I miejsce - Witryna Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego
Kat.3 Kościoły parafialne, rektorskie, zakonne - I miejsce - Witryna Parafia Przemienienia Pańskiego w Opolu
Kat.4 Grupy duszpasterskie, stowarzyszenia i ruchy kościelne - I miejsce - Witryna Stowarzyszenie PARAFIADA
Przyznano również kilkanaście wyróżnień.