Left toolbar

ostatnio dodane

Będzie trudno, ale nie rezygnuję :)

5 października 2013 r.

Wakacje się skończyły, minął wrzesień a mnie ciężko było znaleźć czas na uzupełnienie serwisu nadesłanymi w tym czasie materiałami. I nadal będzie trudno, bo muszę, mając pod opieką 7 miesięczną Gabrysię i dwójkę starszych w przedszkolu, codziennie kilka godzin poświęcić na pracę zawodową. Ale nie zamierzam rezygnować z aktualizowania serwisu, tylko z regularnością może być różnie. Zaglądajcie więc nie czekając na newsletter, który raczej będzie rzadki i nieregularny.

Materiały z BP KEP wprowadzam już na bieżąco, a inne będę się starała uzupełniać stopniowo sięgając wstecz.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska redaktor serwisu

Wakacje

3 lipca 2013 r.

Lato w pełni, powróciły letnie temperatury :) więc i mnie czas ruszać na wakacyjny wypoczynek. Ze względu na pobyt z dziećmi poza miastem a teraz wyjazd nie będę w okresie letnim regularnie aktualizować serwisu i odpowiadać na emaile, z powodu ograniczonego dostępu do Internetu. Mam nadzieję, że większość redakcji też jest na wakacjach i nie będzie to zbyt uciążliwe.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska
administrator serwisu

Warsztaty dla pism parafialnych (Kielce)

5 czerwca 2013 r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla redakcji gazet parafialnych i przykościelnych, które odbędą się 18 czerwca 2013 r. w Targach Kielce w ramach XIV Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO (17-19 VI 2013).

Warsztaty dziennikarskie dla mediów lokalnych i regionalnych w Kołobrzegu

30 kwietnia 2013 r.

Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zaprasza na Warsztaty dziennikarskie, które organizuje 16-18 maja 2013 r. w Kołobrzegu. To spotkanie lokalnych mediów poświęcamy nowym mediom we współczesnym świecie, zwłaszcza wykorzystaniu ich w codziennej praktyce lokalnej prasy i mediów elektronicznych. Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zadbało o bogaty program z udziałem znamienitych dziennikarzy, tudzież praktyków dziennikarskiego rzemiosła, znanych z ogólnopolskich mediów. Warsztaty są płatne.

UWAGA! Wielkie sprostowanie w sprawie ISSN

29 kwietnia 2013 r.

Po wielu latach rozpowszechniania informacji o konieczności posiadania numeru ISSN przez prasę parafialną, muszę teraz rozpowszechnić informację wprost przeciwną. O tym czego się dowiedziałam bezpośrednio w Narodowym Ośrodku ISSN Biblioteki Narodowej w Warszawie piszę poniżej.strona główna / aktualności / Sympozjum „Rodzina inaczej”

Sympozjum „Rodzina inaczej”

12 października 2011 r.

Diakonia ewangelizacji Ruchu Światło-Życie diecezji toruńskiej wraz ze Stowarzyszeniem Rodzin katolickich i Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży oraz wspólnotą akademicka Bacówka zaprasza w ramach trwającego Marszu dla życia na Sympozjum „Rodzina inaczej”. Celem tego wydarzenia będzie ukazanie współczesnych problemów rodziny i próba znalezienia ich źródeł i rozwiązań. Sympozjum rozpocznie się w sobotę 15 października i potrwa 2 dni.

Program obejmie m.in. wykłady Ks. prof. zwyczajnego dr hab. Andrzeja Zwolińskiego, Ks. Dr Piotra Pawlukiewicza, Ks. dr hab. Czesława Kustry, Ks. dr Andrzeja Wachowicza, dr Jolanty Próchniewicz rozmowy z psychologami, Msze święte, świadectwa rodzin i małżeństw. W sobotnie popołudnie Ks. P. Pawlukiewicz, poprowadzi spotkanie „Porozmawiajmy o tych sprawach” kierowane głównie do ludzi młodych. Dodatkową atrakcją będą występy zespołu muzycznego pod kierunkiem Jana Budziaszka. Sympozjum odbędzie się w auli UMK oraz w parafii św. Józefa na Bielanach. Więcej informacji na stronie Domowego Kościoła w zakładce Aktualności oraz na stronie wwwmarszdlazycia-torun.pl

W imieniu organizatorów

Maria i Wiesław Skwira

Diakonia ewangelizacji

-- 
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Toruńskiej
ul. Moczyńskiego 8/10, 87-100 Toruń

Biuro Stowarzyszenia:
ul. Ks. Pawła Gogi 2, 87-100 Toruń
tel. 530-960-409
Biuro czynne: Pon - pt.: 9.00-16.30
e-mail: biuro@ksm-torun.pl
www.ksm-torun.pl