Left toolbar

ostatnio dodane

Będzie trudno, ale nie rezygnuję :)

5 października 2013 r.

Wakacje się skończyły, minął wrzesień a mnie ciężko było znaleźć czas na uzupełnienie serwisu nadesłanymi w tym czasie materiałami. I nadal będzie trudno, bo muszę, mając pod opieką 7 miesięczną Gabrysię i dwójkę starszych w przedszkolu, codziennie kilka godzin poświęcić na pracę zawodową. Ale nie zamierzam rezygnować z aktualizowania serwisu, tylko z regularnością może być różnie. Zaglądajcie więc nie czekając na newsletter, który raczej będzie rzadki i nieregularny.

Materiały z BP KEP wprowadzam już na bieżąco, a inne będę się starała uzupełniać stopniowo sięgając wstecz.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska redaktor serwisu

Wakacje

3 lipca 2013 r.

Lato w pełni, powróciły letnie temperatury :) więc i mnie czas ruszać na wakacyjny wypoczynek. Ze względu na pobyt z dziećmi poza miastem a teraz wyjazd nie będę w okresie letnim regularnie aktualizować serwisu i odpowiadać na emaile, z powodu ograniczonego dostępu do Internetu. Mam nadzieję, że większość redakcji też jest na wakacjach i nie będzie to zbyt uciążliwe.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska
administrator serwisu

Warsztaty dla pism parafialnych (Kielce)

5 czerwca 2013 r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla redakcji gazet parafialnych i przykościelnych, które odbędą się 18 czerwca 2013 r. w Targach Kielce w ramach XIV Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO (17-19 VI 2013).

Warsztaty dziennikarskie dla mediów lokalnych i regionalnych w Kołobrzegu

30 kwietnia 2013 r.

Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zaprasza na Warsztaty dziennikarskie, które organizuje 16-18 maja 2013 r. w Kołobrzegu. To spotkanie lokalnych mediów poświęcamy nowym mediom we współczesnym świecie, zwłaszcza wykorzystaniu ich w codziennej praktyce lokalnej prasy i mediów elektronicznych. Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zadbało o bogaty program z udziałem znamienitych dziennikarzy, tudzież praktyków dziennikarskiego rzemiosła, znanych z ogólnopolskich mediów. Warsztaty są płatne.

UWAGA! Wielkie sprostowanie w sprawie ISSN

29 kwietnia 2013 r.

Po wielu latach rozpowszechniania informacji o konieczności posiadania numeru ISSN przez prasę parafialną, muszę teraz rozpowszechnić informację wprost przeciwną. O tym czego się dowiedziałam bezpośrednio w Narodowym Ośrodku ISSN Biblioteki Narodowej w Warszawie piszę poniżej.strona główna / aktualności / strefywiary.pl czyli katolicka strona życia

strefywiary.pl czyli katolicka strona życia

29.06.2009 r.
Zapraszamy Was do zapoznania się z niedawno otwartą stroną internetową: www.strefywiary.pl

Znajdują się na niej treści pogrupowane w następujące działy:

 • teksty: treści dla ludzi myślących

 • modlitwa: nie zawsze forma jest najważniejsza

 • nauczanie: o czym wiedzieć warto

 • homilie: cotygodniowy drogowskaz na drodze wiary

 • nabożeństwa: czas przebywania z Obecnym

 • rekolekcje: okresowy przystanek dla ducha

 • sakramenty: brama do innej rzeczywistości

 • muzyka: poczytaj i posłuchaj co w duszy gra

 • świadectwa: historie wiary godne

 • dylematy: sprawy godne uwagi

 • sentencje: czyli co myślą inni

Strona nie ma charakteru komercyjnego, a jedynie ewangelizacyjny i duszpasterski, jest otwarta dla wszystkich, materiałów systematycznie przybywa...

Ukazanie różnych sposobów ożywiania, budowania i umacniania swojej wiary może być zachętą do osobistych poszukiwań dla każdego, komu Bóg i Jego wspaniała historia miłości do człowieka jest przynajmniej nieobojętna...

w imieniu redakcji

o. dr Ryszard Wróbel OFMConv
kontakt: redakcja@strefywiary.pl