Left toolbar

ostatnio dodane

Będzie trudno, ale nie rezygnuję :)

5 października 2013 r.

Wakacje się skończyły, minął wrzesień a mnie ciężko było znaleźć czas na uzupełnienie serwisu nadesłanymi w tym czasie materiałami. I nadal będzie trudno, bo muszę, mając pod opieką 7 miesięczną Gabrysię i dwójkę starszych w przedszkolu, codziennie kilka godzin poświęcić na pracę zawodową. Ale nie zamierzam rezygnować z aktualizowania serwisu, tylko z regularnością może być różnie. Zaglądajcie więc nie czekając na newsletter, który raczej będzie rzadki i nieregularny.

Materiały z BP KEP wprowadzam już na bieżąco, a inne będę się starała uzupełniać stopniowo sięgając wstecz.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska redaktor serwisu

Wakacje

3 lipca 2013 r.

Lato w pełni, powróciły letnie temperatury :) więc i mnie czas ruszać na wakacyjny wypoczynek. Ze względu na pobyt z dziećmi poza miastem a teraz wyjazd nie będę w okresie letnim regularnie aktualizować serwisu i odpowiadać na emaile, z powodu ograniczonego dostępu do Internetu. Mam nadzieję, że większość redakcji też jest na wakacjach i nie będzie to zbyt uciążliwe.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska
administrator serwisu

Warsztaty dla pism parafialnych (Kielce)

5 czerwca 2013 r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla redakcji gazet parafialnych i przykościelnych, które odbędą się 18 czerwca 2013 r. w Targach Kielce w ramach XIV Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO (17-19 VI 2013).

Warsztaty dziennikarskie dla mediów lokalnych i regionalnych w Kołobrzegu

30 kwietnia 2013 r.

Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zaprasza na Warsztaty dziennikarskie, które organizuje 16-18 maja 2013 r. w Kołobrzegu. To spotkanie lokalnych mediów poświęcamy nowym mediom we współczesnym świecie, zwłaszcza wykorzystaniu ich w codziennej praktyce lokalnej prasy i mediów elektronicznych. Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zadbało o bogaty program z udziałem znamienitych dziennikarzy, tudzież praktyków dziennikarskiego rzemiosła, znanych z ogólnopolskich mediów. Warsztaty są płatne.

UWAGA! Wielkie sprostowanie w sprawie ISSN

29 kwietnia 2013 r.

Po wielu latach rozpowszechniania informacji o konieczności posiadania numeru ISSN przez prasę parafialną, muszę teraz rozpowszechnić informację wprost przeciwną. O tym czego się dowiedziałam bezpośrednio w Narodowym Ośrodku ISSN Biblioteki Narodowej w Warszawie piszę poniżej.strona główna / aktualności / Przeznaczeni.pl - propozycja współpracy dla pism parafialnych

Przeznaczeni.pl - propozycja współpracy dla pism parafialnych

04.12.2007 r.
Szanowni Państwo,
pragniemy zaproponować Państwu współpracę. Chętnie obejmiemy patronat medialny nad wydarzeniami organizowanymi u Państwa. Wiemy jak wspaniałe inicjatywy Państwo organizują, chcielibyśmy wspomóc ich promocję.

Wydarzenie, które obejmujemy patronatem, jest przez nas promowane nie tylko wśród 30 tys. użytkowników z całej Polski, ale również w mediach. W ostatnim czasie podjęliśmy współpracę z Sanktuarium błogosławionej Karoliny Kózkówny z Zabawie - promując ideę pierścieni błogosławionej Karoliny, czyli zachowania czystości do ślubu. Z naszej strony oczekiwalibyśmy zamieszczenia informacji o nas w Państwa piśmie. Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy również otwarci na inne możliwości współpracy.

Portal Przeznaczeni.pl jest społecznością, dla której ważne są takie wartości jak: wiara, przyjaźń, miłość, wierność, rodzina, odpowiedzialność. Polecają nas: Małgorzata Kożuchowska, Jan Pospieszalski, Zuzanna Celmer, Mira Jankowska, Viola Brzezińska, Dariusz Karłowicz i tysiące internatów. Użytkownicy naszego portalu - Strefowicze wybrali społeczność ludzi o podobnych wartościach i zainteresowaniach. Organizują grupowe spotkania Strefowe, których odbyło się już ponad 1300 w całej Polsce, są wśród nich: koncerty, wykłady, wyjazdy weekendowe i wakacyjne, a także cztery bale Strefowe, już wkrótce kolejny, we Wrocławiu.

W Strefie zalogowało się ponad 30 tys. osób, swoją drugą połowę spotkało blisko 800, są wśród nich małżeństwa, pary narzeczonych i spotykających się, więcej o nich na naszej stronie internetowej w dziale: "Pary ze Strefy". Mamy też czworo "Strefowych dzieci": Izabelę, Jana Karola, Andrzeja i Tomasza, a kilkoro jest w drodze.

2 lata działalności przyniosło: 20 działów na temat relacji, małżeństwa i rodziny, prawie 450 publikacje na www, ponad 220 tys. odsłon strony dziennie, ponad 4 mln razy przeglądane forum, 152 tys. odpowiedzi w 4 tys. tematów.

Dostęp do Strefy jest bezpłatny (bez ograniczeń czasowych), pełna funkcjonalność jest możliwa po uiszczeniu jednorazowej opłaty 99 zł lub 49 zł (studenci) każdorazowo rozpatrywane są prośby o zniżki. Portal przeznaczeni.pl współpracuje z fundacjami, wspiera akcje charytatywne i inicjatywy katolickie, o których więcej w dziale: Strefa wspiera.

Artykuły i wywiady z nami ukazały się m.in. w: KAI, TVP1, TVP2, TVP3, TV TRWAM, TVN, portalach: Wiara.pl, Opoka.pl, BizesNet.pl, oraz w gazetach: Newsweek, Przewodnik Katolicki, Sukces, Elle, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, ponadto w stacjach radiowych: Radio Zet, Radio eR, Radio Fiat, Radio VOX, Radio Józef. Więcej w dziale: media.

W razie pytań jestem do dyspozycji: Katarzyna Matusz, rzecznik prasowy, tel. kom. (0) 66 22 88 555, e-mail: rzecznik@przeznaczeni.pl.