Left toolbar

ostatnio dodane

Będzie trudno, ale nie rezygnuję :)

5 października 2013 r.

Wakacje się skończyły, minął wrzesień a mnie ciężko było znaleźć czas na uzupełnienie serwisu nadesłanymi w tym czasie materiałami. I nadal będzie trudno, bo muszę, mając pod opieką 7 miesięczną Gabrysię i dwójkę starszych w przedszkolu, codziennie kilka godzin poświęcić na pracę zawodową. Ale nie zamierzam rezygnować z aktualizowania serwisu, tylko z regularnością może być różnie. Zaglądajcie więc nie czekając na newsletter, który raczej będzie rzadki i nieregularny.

Materiały z BP KEP wprowadzam już na bieżąco, a inne będę się starała uzupełniać stopniowo sięgając wstecz.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska redaktor serwisu

Wakacje

3 lipca 2013 r.

Lato w pełni, powróciły letnie temperatury :) więc i mnie czas ruszać na wakacyjny wypoczynek. Ze względu na pobyt z dziećmi poza miastem a teraz wyjazd nie będę w okresie letnim regularnie aktualizować serwisu i odpowiadać na emaile, z powodu ograniczonego dostępu do Internetu. Mam nadzieję, że większość redakcji też jest na wakacjach i nie będzie to zbyt uciążliwe.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska
administrator serwisu

Warsztaty dla pism parafialnych (Kielce)

5 czerwca 2013 r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla redakcji gazet parafialnych i przykościelnych, które odbędą się 18 czerwca 2013 r. w Targach Kielce w ramach XIV Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO (17-19 VI 2013).

Warsztaty dziennikarskie dla mediów lokalnych i regionalnych w Kołobrzegu

30 kwietnia 2013 r.

Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zaprasza na Warsztaty dziennikarskie, które organizuje 16-18 maja 2013 r. w Kołobrzegu. To spotkanie lokalnych mediów poświęcamy nowym mediom we współczesnym świecie, zwłaszcza wykorzystaniu ich w codziennej praktyce lokalnej prasy i mediów elektronicznych. Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zadbało o bogaty program z udziałem znamienitych dziennikarzy, tudzież praktyków dziennikarskiego rzemiosła, znanych z ogólnopolskich mediów. Warsztaty są płatne.

UWAGA! Wielkie sprostowanie w sprawie ISSN

29 kwietnia 2013 r.

Po wielu latach rozpowszechniania informacji o konieczności posiadania numeru ISSN przez prasę parafialną, muszę teraz rozpowszechnić informację wprost przeciwną. O tym czego się dowiedziałam bezpośrednio w Narodowym Ośrodku ISSN Biblioteki Narodowej w Warszawie piszę poniżej.strona główna / aktualności / Laudate.pl

Laudate.pl Dzieło Świętej Królowej Jadwigi

20.10.2007 r.
Z prawdziwą radością informujemy o powstaniu nowego ogólnopolskiego portalu katolickiego, którego współtwórcą jest redakcja naszego czasopisma "U Św. Antoniego" w Brzegach. Portal Laudate.pljest tworzony przez ludzi wierzących i z myślą o ludziach wierzących. Adresowany jest do szerokiego grona użytkowników internetu jako alternatywa dla komercyjnych portali internetowych.

Prawdziwym skarbem tego portalu jest bogata czytelnia jej zasoby liczą już 430 pozycje i z dnia na dzień tych pozycji przybywa. Wśród tekstów znajdziemy tam felietony z Tygodnika "U Św. Antoniego", bogaty zbiór około 200 litanii (chyba aktualnie najbogatsza kolekcja w polskim internecie), mnóstwo modlitw, nabożeństw, ciekawych tekstów i innych artykułów. Portal ma charakter otwarty, każdy zarejestrowany użytkownik może dodawać na nim nowe pozycje. Gorąca prośba do wszystkich których sercu bliska jest ewangelizacja o dzielenie się swoimi tekstami, grafiką czy też innymi dziełami na łamach tego portalu. W szczególny sposób zwracamy się z tą prośbą do osób niejako z urzędu związanych z szerzeniem chrześcijańskiej kultury: kapłanów zgromadzeń zakonnych, katechetów ale i do osób świeckich a zwłaszcza młodzieży. Oddajemy ten portal do waszej dyspozycji niech będzie waszym portalem Niech Św. Jadwiga Królowa Polski wspiera wasze działania na tym szczególnym polu ewangelizacyjnym.

red. Jarosław Błażusiak