Left toolbar

ostatnio dodane

Będzie trudno, ale nie rezygnuję :)

5 października 2013 r.

Wakacje się skończyły, minął wrzesień a mnie ciężko było znaleźć czas na uzupełnienie serwisu nadesłanymi w tym czasie materiałami. I nadal będzie trudno, bo muszę, mając pod opieką 7 miesięczną Gabrysię i dwójkę starszych w przedszkolu, codziennie kilka godzin poświęcić na pracę zawodową. Ale nie zamierzam rezygnować z aktualizowania serwisu, tylko z regularnością może być różnie. Zaglądajcie więc nie czekając na newsletter, który raczej będzie rzadki i nieregularny.

Materiały z BP KEP wprowadzam już na bieżąco, a inne będę się starała uzupełniać stopniowo sięgając wstecz.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska redaktor serwisu

Wakacje

3 lipca 2013 r.

Lato w pełni, powróciły letnie temperatury :) więc i mnie czas ruszać na wakacyjny wypoczynek. Ze względu na pobyt z dziećmi poza miastem a teraz wyjazd nie będę w okresie letnim regularnie aktualizować serwisu i odpowiadać na emaile, z powodu ograniczonego dostępu do Internetu. Mam nadzieję, że większość redakcji też jest na wakacjach i nie będzie to zbyt uciążliwe.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska
administrator serwisu

Warsztaty dla pism parafialnych (Kielce)

5 czerwca 2013 r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla redakcji gazet parafialnych i przykościelnych, które odbędą się 18 czerwca 2013 r. w Targach Kielce w ramach XIV Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO (17-19 VI 2013).

Warsztaty dziennikarskie dla mediów lokalnych i regionalnych w Kołobrzegu

30 kwietnia 2013 r.

Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zaprasza na Warsztaty dziennikarskie, które organizuje 16-18 maja 2013 r. w Kołobrzegu. To spotkanie lokalnych mediów poświęcamy nowym mediom we współczesnym świecie, zwłaszcza wykorzystaniu ich w codziennej praktyce lokalnej prasy i mediów elektronicznych. Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zadbało o bogaty program z udziałem znamienitych dziennikarzy, tudzież praktyków dziennikarskiego rzemiosła, znanych z ogólnopolskich mediów. Warsztaty są płatne.

UWAGA! Wielkie sprostowanie w sprawie ISSN

29 kwietnia 2013 r.

Po wielu latach rozpowszechniania informacji o konieczności posiadania numeru ISSN przez prasę parafialną, muszę teraz rozpowszechnić informację wprost przeciwną. O tym czego się dowiedziałam bezpośrednio w Narodowym Ośrodku ISSN Biblioteki Narodowej w Warszawie piszę poniżej.strona główna / aktualności / Konkursy / Konkurs Chrześcijańskich Witryn Internetowych

Konkurs Chrześcijańskich Witryn Internetowych

W imieniu Międzynarodowych Targów Gdańskich oraz Kurii Metropolitalnej w Gdańsku mamy zaszczyt zaprosić szanownych internautów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Chrześcijańskich Witryn Internetowych o nagrodę św. Izydora, który organizowany jest w ramach targów KOŚCIOŁY 2007.

Niniejszy Konkurs skierowany jest do instytucji Kościelnych, wspólnot parafialnych, grup duszpasterskich, stowarzyszeń i ruchów Kościelnych oraz prywatnych redaktorów witryn internetowych. Jego celem jest promocja nie tylko internetu, jako współczesnego narzędzia komunikacji, ale przede wszystkim wspólnot kościelnych, osób indywidualnych, które w apostolskiej posłudze korzystają z tego najnowszego narzędzia ewangelizacji i katechizacji.

Konkurs został objęty patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Tadeusza Gocłowskiego.

Uroczyste zakończenie Konkursu o nagrodę św. Izydora, ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród odbędzie się podczas targów KOŚCIOŁY 2007, tj. 11 października 2007 r.

Wszystkich redaktorów tworzących dobre strony internetu niech wspomaga w apostolskiej służbie Ewangelii św. Izydor. Wszystkim, życzymy wspaniałych i twórczych rozwiązań oraz osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

Sekretarze konkursu:
Dorota Piekarska
ks. Piotr Libiszewski

Szczegóły konkursu...