Left toolbar

ostatnio dodane

Będzie trudno, ale nie rezygnuję :)

5 października 2013 r.

Wakacje się skończyły, minął wrzesień a mnie ciężko było znaleźć czas na uzupełnienie serwisu nadesłanymi w tym czasie materiałami. I nadal będzie trudno, bo muszę, mając pod opieką 7 miesięczną Gabrysię i dwójkę starszych w przedszkolu, codziennie kilka godzin poświęcić na pracę zawodową. Ale nie zamierzam rezygnować z aktualizowania serwisu, tylko z regularnością może być różnie. Zaglądajcie więc nie czekając na newsletter, który raczej będzie rzadki i nieregularny.

Materiały z BP KEP wprowadzam już na bieżąco, a inne będę się starała uzupełniać stopniowo sięgając wstecz.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska redaktor serwisu

Wakacje

3 lipca 2013 r.

Lato w pełni, powróciły letnie temperatury :) więc i mnie czas ruszać na wakacyjny wypoczynek. Ze względu na pobyt z dziećmi poza miastem a teraz wyjazd nie będę w okresie letnim regularnie aktualizować serwisu i odpowiadać na emaile, z powodu ograniczonego dostępu do Internetu. Mam nadzieję, że większość redakcji też jest na wakacjach i nie będzie to zbyt uciążliwe.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska
administrator serwisu

Warsztaty dla pism parafialnych (Kielce)

5 czerwca 2013 r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla redakcji gazet parafialnych i przykościelnych, które odbędą się 18 czerwca 2013 r. w Targach Kielce w ramach XIV Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO (17-19 VI 2013).

Warsztaty dziennikarskie dla mediów lokalnych i regionalnych w Kołobrzegu

30 kwietnia 2013 r.

Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zaprasza na Warsztaty dziennikarskie, które organizuje 16-18 maja 2013 r. w Kołobrzegu. To spotkanie lokalnych mediów poświęcamy nowym mediom we współczesnym świecie, zwłaszcza wykorzystaniu ich w codziennej praktyce lokalnej prasy i mediów elektronicznych. Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zadbało o bogaty program z udziałem znamienitych dziennikarzy, tudzież praktyków dziennikarskiego rzemiosła, znanych z ogólnopolskich mediów. Warsztaty są płatne.

UWAGA! Wielkie sprostowanie w sprawie ISSN

29 kwietnia 2013 r.

Po wielu latach rozpowszechniania informacji o konieczności posiadania numeru ISSN przez prasę parafialną, muszę teraz rozpowszechnić informację wprost przeciwną. O tym czego się dowiedziałam bezpośrednio w Narodowym Ośrodku ISSN Biblioteki Narodowej w Warszawie piszę poniżej.strona główna / aktualności / II Spotkanie Diecezji Kieleckiej

II Diecezjalne Spotkanie Redakcji Pism Parafialnych Diecezji Kieleckiej

Parafia św. Józefa Robotnika w Kielcach zaprasza na II Diecezjalne Spotkanie Redakcji Pism Parafialnych Diecezji Kieleckiej, które odbędzie się dnia
17 czerwca 2006 r. (sobota) od godz. 10.00 w domu parafialnym przy ul. Turystycznej 3 (sala 4, II piętro)

"Twoje Słowo jest lampą dla moich stóp i światłem na mojej ścieżce" Ps 119, 105

PROGRAM SPOTKANIA:
10.00 modlitwa i otwarcie spotkania - ks.Prałat Jan Iłczyk
10.15 "Misja mediów" - wykład p. Piotra Boronia, senatora RP
10.45 "Dzielenie się Słowem" - p. Bożena Hanusiak, "Rafael" Kraków
11.15 kawa, wymiana doświadczeń
12.00 "Blaski i cienie prasy parafialnej" - ks. Paweł Borto, redakcja Niedzieli Kieleckiej
12.15 Prezentacja gazet parafialnych
13.30 Poczęstunek

Zapraszamy parafie, które wydają lub chcą wydawać gazetę parafialną.
Prosimy o przywiezienie egzemplarzy swoich gazet w celu ich zaprezentowania oraz wzajemnej wymiany, a także o przygotowanie krótkich prezentacji.

Koszt uczestnictwa w spotkaniu 10 zł od osoby,
zgłoszenia (parafia, diecezja, tytuł gazety, ilość osób, tel. kontaktowy, mail),do dnia 10.06.2006 r.:
wrodziniejozefa@interia.pl, telefonicznie lub smsem 604-225-460, gg 6804425,
listownie 25-545 KIELCE, ul. Turystyczna 3 wraz z przesłaniem kilku egz. gazet