Left toolbar

ostatnio dodane

Będzie trudno, ale nie rezygnuję :)

5 października 2013 r.

Wakacje się skończyły, minął wrzesień a mnie ciężko było znaleźć czas na uzupełnienie serwisu nadesłanymi w tym czasie materiałami. I nadal będzie trudno, bo muszę, mając pod opieką 7 miesięczną Gabrysię i dwójkę starszych w przedszkolu, codziennie kilka godzin poświęcić na pracę zawodową. Ale nie zamierzam rezygnować z aktualizowania serwisu, tylko z regularnością może być różnie. Zaglądajcie więc nie czekając na newsletter, który raczej będzie rzadki i nieregularny.

Materiały z BP KEP wprowadzam już na bieżąco, a inne będę się starała uzupełniać stopniowo sięgając wstecz.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska redaktor serwisu

Wakacje

3 lipca 2013 r.

Lato w pełni, powróciły letnie temperatury :) więc i mnie czas ruszać na wakacyjny wypoczynek. Ze względu na pobyt z dziećmi poza miastem a teraz wyjazd nie będę w okresie letnim regularnie aktualizować serwisu i odpowiadać na emaile, z powodu ograniczonego dostępu do Internetu. Mam nadzieję, że większość redakcji też jest na wakacjach i nie będzie to zbyt uciążliwe.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska
administrator serwisu

Warsztaty dla pism parafialnych (Kielce)

5 czerwca 2013 r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla redakcji gazet parafialnych i przykościelnych, które odbędą się 18 czerwca 2013 r. w Targach Kielce w ramach XIV Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO (17-19 VI 2013).

Warsztaty dziennikarskie dla mediów lokalnych i regionalnych w Kołobrzegu

30 kwietnia 2013 r.

Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zaprasza na Warsztaty dziennikarskie, które organizuje 16-18 maja 2013 r. w Kołobrzegu. To spotkanie lokalnych mediów poświęcamy nowym mediom we współczesnym świecie, zwłaszcza wykorzystaniu ich w codziennej praktyce lokalnej prasy i mediów elektronicznych. Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zadbało o bogaty program z udziałem znamienitych dziennikarzy, tudzież praktyków dziennikarskiego rzemiosła, znanych z ogólnopolskich mediów. Warsztaty są płatne.

UWAGA! Wielkie sprostowanie w sprawie ISSN

29 kwietnia 2013 r.

Po wielu latach rozpowszechniania informacji o konieczności posiadania numeru ISSN przez prasę parafialną, muszę teraz rozpowszechnić informację wprost przeciwną. O tym czego się dowiedziałam bezpośrednio w Narodowym Ośrodku ISSN Biblioteki Narodowej w Warszawie piszę poniżej.strona główna / katalog prasy / PUSTYNIA W MIEŚCIE

PUSTYNIA W MIEŚCIE

miesięcznik pauliński

Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Częstochowskiej w Toruniu
ul. Konstytucji 3 Maja 3C, 87-100 Toruń
pwm3maj@wp.pl
http://torun.paulini.pl/home/pwm.php
toruńska
kujawsko-pomorskie
12-2001
brak danych
Piotr Gużyński
dwumiesięcznik
A4
1000 egz.
brak danych
Redaktor naczelny - od XII 2001 do XII 2004 - Waldemar Rozynkowski. Od XI 2005 - Piotr Gużyński; W okresie od II 2004 do X 2005 miała miejsce przerwa w wydawaniu pisma. Od IV 2007 pismo wychodzi co dwa miesiące, ale jest podwójnie numerowane. Od powstania pisma wydawano dwa podwójne numery w roku XII/I i VI/VIII. Kolejne numery pisma są zbierane przez Bibliotekę Główną Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w dziale Dokumenty Życia Społecznego Wszystkie numery pisma sa do pobrania z naszej strony www w formacie pdf
pismo parafialne
ukazujące się
w806 TO
informacje z redakcji
2007-05-25
2007-08-22