Left toolbar

ostatnio dodane

Będzie trudno, ale nie rezygnuję :)

5 października 2013 r.

Wakacje się skończyły, minął wrzesień a mnie ciężko było znaleźć czas na uzupełnienie serwisu nadesłanymi w tym czasie materiałami. I nadal będzie trudno, bo muszę, mając pod opieką 7 miesięczną Gabrysię i dwójkę starszych w przedszkolu, codziennie kilka godzin poświęcić na pracę zawodową. Ale nie zamierzam rezygnować z aktualizowania serwisu, tylko z regularnością może być różnie. Zaglądajcie więc nie czekając na newsletter, który raczej będzie rzadki i nieregularny.

Materiały z BP KEP wprowadzam już na bieżąco, a inne będę się starała uzupełniać stopniowo sięgając wstecz.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska redaktor serwisu

Wakacje

3 lipca 2013 r.

Lato w pełni, powróciły letnie temperatury :) więc i mnie czas ruszać na wakacyjny wypoczynek. Ze względu na pobyt z dziećmi poza miastem a teraz wyjazd nie będę w okresie letnim regularnie aktualizować serwisu i odpowiadać na emaile, z powodu ograniczonego dostępu do Internetu. Mam nadzieję, że większość redakcji też jest na wakacjach i nie będzie to zbyt uciążliwe.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska
administrator serwisu

Warsztaty dla pism parafialnych (Kielce)

5 czerwca 2013 r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla redakcji gazet parafialnych i przykościelnych, które odbędą się 18 czerwca 2013 r. w Targach Kielce w ramach XIV Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO (17-19 VI 2013).

Warsztaty dziennikarskie dla mediów lokalnych i regionalnych w Kołobrzegu

30 kwietnia 2013 r.

Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zaprasza na Warsztaty dziennikarskie, które organizuje 16-18 maja 2013 r. w Kołobrzegu. To spotkanie lokalnych mediów poświęcamy nowym mediom we współczesnym świecie, zwłaszcza wykorzystaniu ich w codziennej praktyce lokalnej prasy i mediów elektronicznych. Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zadbało o bogaty program z udziałem znamienitych dziennikarzy, tudzież praktyków dziennikarskiego rzemiosła, znanych z ogólnopolskich mediów. Warsztaty są płatne.

UWAGA! Wielkie sprostowanie w sprawie ISSN

29 kwietnia 2013 r.

Po wielu latach rozpowszechniania informacji o konieczności posiadania numeru ISSN przez prasę parafialną, muszę teraz rozpowszechnić informację wprost przeciwną. O tym czego się dowiedziałam bezpośrednio w Narodowym Ośrodku ISSN Biblioteki Narodowej w Warszawie piszę poniżej.strona główna / katalog prasy / DOBRA NOWINA

DOBRA NOWINA

Tygodnik na Ogrodach w Poznaniu

Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza
ul. Nowina 1, 60-589 Poznań
parafia@dobrypasterz.pl
http://www.dobrypasterz.pl/
poznańska
wielkopolskie
27-11-2000
brak danych
ks. Waldemar Szlachetka
tygodnik
brak danych
1300-1400 egz.
brak danych
Ewangelia została napisana raz na zawsze. Jest jedna: Dobra Nowina o Jezusie Chrystusie. Czytali, czytają i czytać będą ją miliardy ludzi z każdego plemienia i z każdego języka. Jednocześnie, mając tysiące lat, nigdy nie zostanie przeczytana do końca. Naszą gazetę tworzymy już kilka lat. Znamy ludzi, którzy piszą lub pisze się o nich, o parafii, o naszym mieście. Wiemy, co dzieje się u nas, na Nowinie. Wiemy, kto odwiedził parafię i kim on jest. Formacja i informacja zawarta w gazecie opiera się na poruszaniu aktualnych spraw Kościoła; cyklach rekolekcji: wierzyć, modlić się, spowiadać się, być. Na łamach "Dobrej Nowiny" recenzujemy nowości wydawnicze, dzielimy się refleksją, radą. Głosimy Słowo Boże.
pismo parafialne
ukazujące się
w442 PO
informacje z redakcji
2005-11-28
2007-08-21