Left toolbar

ostatnio dodane

Będzie trudno, ale nie rezygnuję :)

5 października 2013 r.

Wakacje się skończyły, minął wrzesień a mnie ciężko było znaleźć czas na uzupełnienie serwisu nadesłanymi w tym czasie materiałami. I nadal będzie trudno, bo muszę, mając pod opieką 7 miesięczną Gabrysię i dwójkę starszych w przedszkolu, codziennie kilka godzin poświęcić na pracę zawodową. Ale nie zamierzam rezygnować z aktualizowania serwisu, tylko z regularnością może być różnie. Zaglądajcie więc nie czekając na newsletter, który raczej będzie rzadki i nieregularny.

Materiały z BP KEP wprowadzam już na bieżąco, a inne będę się starała uzupełniać stopniowo sięgając wstecz.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska redaktor serwisu

Wakacje

3 lipca 2013 r.

Lato w pełni, powróciły letnie temperatury :) więc i mnie czas ruszać na wakacyjny wypoczynek. Ze względu na pobyt z dziećmi poza miastem a teraz wyjazd nie będę w okresie letnim regularnie aktualizować serwisu i odpowiadać na emaile, z powodu ograniczonego dostępu do Internetu. Mam nadzieję, że większość redakcji też jest na wakacjach i nie będzie to zbyt uciążliwe.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska
administrator serwisu

Warsztaty dla pism parafialnych (Kielce)

5 czerwca 2013 r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla redakcji gazet parafialnych i przykościelnych, które odbędą się 18 czerwca 2013 r. w Targach Kielce w ramach XIV Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO (17-19 VI 2013).

Warsztaty dziennikarskie dla mediów lokalnych i regionalnych w Kołobrzegu

30 kwietnia 2013 r.

Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zaprasza na Warsztaty dziennikarskie, które organizuje 16-18 maja 2013 r. w Kołobrzegu. To spotkanie lokalnych mediów poświęcamy nowym mediom we współczesnym świecie, zwłaszcza wykorzystaniu ich w codziennej praktyce lokalnej prasy i mediów elektronicznych. Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zadbało o bogaty program z udziałem znamienitych dziennikarzy, tudzież praktyków dziennikarskiego rzemiosła, znanych z ogólnopolskich mediów. Warsztaty są płatne.

UWAGA! Wielkie sprostowanie w sprawie ISSN

29 kwietnia 2013 r.

Po wielu latach rozpowszechniania informacji o konieczności posiadania numeru ISSN przez prasę parafialną, muszę teraz rozpowszechnić informację wprost przeciwną. O tym czego się dowiedziałam bezpośrednio w Narodowym Ośrodku ISSN Biblioteki Narodowej w Warszawie piszę poniżej.strona główna / e-booki / Zdrowie i uroda >> ZWALCZ STRES

Zdrowie i uroda >> ZWALCZ STRES

zwalcz stres

Naucz się zwalczać stres w zarodku i cieszyć się pełnią życia. Poznaj sprawdzone i skuteczne metody zwalczania stresu.
Autor: Janusz Konrad Jędrzejczyk

Uczynienie swojego życia spokojnym, radosnym i przyjemnym jest łatwiejsze niż Ci się wydaje. Musisz tylko poznać pewne zasady i zacząć się do nich stosować, a przekonasz się, że Twoje życie może szybko się zmienić na korzyść, nabrać barw, napełnić cię energią, uwolnić od frustracji, zmęczenia, nerwowości i sprawić, że faktycznie zaczniesz cieszyć się życiem.

"Dzięki zakupionemu e-bookowi "Zwalcz stres" i "ciężkiej" pracy nad sobą udało mi się częściowo zapanować nad moimi huśtawkami nastroju. Teraz przynajmniej bardziej potrafię kontrolować emocje (wcześniej różnie z tym bywało). Dlatego cieszę się, że kupiłam tego e-booka. Jest naprawdę niezły i co najważniejsze mi naprawdę mocno ta wiedza pomogła." - jedna z opini e-booku.

Chciałbyś zawsze być pełen energii i cieszyć się dobrym samopoczuciem niezależnie od okoliczności?

  • Chciałbyś zawsze budzić się w doskonałej formie z jasnym umysłem i doskonałym nastrojem?

  • Chciałbyś aby Twój umysł pozostawał jasny i świeży w każdych okolicznościach pozwalając podejmować błyskotliwe decyzje?

  • Chciałbyś być radosną, spokojna osobą szanowaną i lubianą przez Twoje otoczenie?

  • A może chciałbyś aby inni nie mogli Tobą manipulować i wyprowadzać cię z równowagi?

Masz już to wszystko? Żyjesz pełnią życia, nie masz żadnych problemów i jesteś szczęśliwy? Doskonale! Tymbardziej przeczytaj tę książkę. Na pewno pomoże Ci to zachować to co masz, a może da się coś poprawić.

Poznaj skuteczne sposoby zwalczania stresu i zmień Swoje życie

Możesz poznać skuteczne metody, które są owocem wielu lat moich doświadczeń, praktycznie całego życia. Jako dziecko byłem osoba nadwrażliwą i stres dotykał mnie szczególnie ciężko, musiałem więc uczyć się sobie z nim radzić. Wypróbowałem wszystkie znane metody i opracowałem własne. Kiedy wkroczyłem w dorosłe życie, moje opanowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresującymi sytuacji wprawiała wszystkich w podziw. Zacząłem dzielić się moją wiedzą i doskonalić ją, prowadząc indywidualne i grupowe treningi antystresowe. Opracowana i udoskonalona przeze mnie metodyka okazała się nadzwyczaj skuteczna i pomogła wielu ludziom.

KLIKNIJ TUTAJ i ZAMÓW JUZ TERAZ e-booka pt. "Zwalcz Stres"

Jeśli masz wątpliwości - skorzystaj z darmowego ebooka "Podstawy zwalczania stresu", zawierającego fragmenty pełnej publikacji "Zwalcz stres" autorstwa Janusza Konrada Jędrzejczyka.