strona główna / e-booki / Psychologia sukcesu >> PSYCHOLOGIA WYWIERANIA WPŁYWU I PSYCHOMANIPULACJI

Psychologia sukcesu >> PSYCHOLOGIA WYWIERANIA WPŁYWU I PSYCHOMANIPULACJI

Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji - okładka eBooka

Nie daj sobą manipulować i dowiedz się w jaki sposób skutecznie wpływać na innych i bronić się przed negatywnym wpływem z ich strony. Bądź panem swojego losu.
autor: Andrzej Stefańczyk

W jaki sposób skutecznie wpływać na innych i bronić się przed negatywnym wpływem z ich strony?

Nie da się ukryć, że psychologia społeczna zwłaszcza ta której przedmiotem zainteresowania jest wywieranie wpływu na innych, jest jedną z najbardziej przydatnych w życiu dziedzin wiedzy.

Nie chodzi tu jednak tylko o to jak potężnym narzędziem oddziaływania jest ta wiedza, nie chodzi o skuteczny kontakt, ani o to, że ktoś zrobi to czego od niego oczekujemy. Tu chodzi o coś znacznie cenniejszego.

Ta wiedza pozwoli Ci powiedzieć sobie: "Teraz nareszcie rozumiem. Rozumiem dlaczego niektórym wszystko przychodzi tak łatwo. Rozumiem dlaczego kupiłem to czego nie chciałem. Rozumiem dlaczego zgodziłem się z poglądem, który tak na prawdę nie miał sensu. Rozumiem dlaczego pozwoliłem innym decydować o sobie".

------------------------
"Ostrzegam, że nabycie takiej wiedzy pociąga za sobą pewne konsekwencje. Znika bowiem błoga nieświadomość i naiwność. Prawda potrafi być okrutna. Lepiej jednak wiedzieć, że ktoś nami manipuluje niż nieświadomie podlegać jego woli." - Andrzej Stefańczyk, autor publikacji
-----------------------

Nie daj sobą manipulować. Niech hasło wywieranie wpływu przestanie być Ci obce. Niech pracuje na Twoją korzyść (albo na Twój sukces)

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że manipulacja jest obecna prawie wszędzie. Czy potrafisz jednak zachować się i reagować na nią odpowiednio? Wiesz jak wykorzystać perswazję i wywieranie wpływu tak aby pracowały dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie?

Na początek wystarczy, że powiesz sobie: "Teraz moja kolej. Moja kolej na działanie. Moja kolej na odniesienie sukcesu i przekonanie innych do moich poglądów. Nie pozwolę już nikomu na manipulowanie sobą a nawet jeżeli pozwolę, to z pełną świadomością tego co się dzieje."

Zobacz czego nauczysz się dzięki publikacji"Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji" :

• Zrozumiesz w jaki sposób można nakłonić innych do podjęcia lub zmiany jakiejś decyzji

• Zrozumiesz w jaki sposób można wpływać na emocje innych ludzi skłaniające ich do określonego zachowania

• Poznasz własne słabości oraz cechy osobowości, które mogą sprawić, że będzie bardziej lub mniej podatny na sugestię innych

• Zrozumiesz istotę komunikacji międzyludzkiej i wpływ poszczególnych jej składników na proces wywierania wpływu na innych ludzi

• Poznasz mechanizmy obrony psychiki, które pojawiają się w momencie gdy inni starają się wpływać na nasze zachowanie

Możesz Zamówić już teraz eBooka pt. Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji

lub pobrać darmowy fragment tego eBooka: