strona główna / e-booki / psychologia sukcesu / Psychologia sukcesu >>DEKALOG MYŚLĄCEGO KIEROWCY

Psychologia sukcesu >>DEKALOG MYŚLĄCEGO KIEROWCY

dekalog myślącego kierowcy - okładka eboka

Jak nie dać się zabić na drodze i jak prowadzić samochód aby nie wyrządzić krzywdy innym... i jednocześnie nie jeździć jak ślimak.
autor: Ryszard Jakubowski

Jak bardzo chciałbyś zdobyć uznanie wśród innych oraz aby mówiono o Tobie dobry kierowca?

Czy także Twoi znajomi kierowcy dzielą się na takich, z którymi chętnie wsiadasz do samochodu i dajesz się wozić, oraz na takich, z którymi wolisz nie jeździć? Przyczyna tego podziału jest prosta. Kierowcy z grupy pierwszej sprawili, że jadąc z nimi samochodem czułeś się bezpiecznie a myśli mogłeś skupić na czymś innym.

Druga grupa kierowców, to Ci, z którymi nie wiążesz najlepszych wspomnień. Prawdopodobnie prowadzili w taki sposób, który przyprawiał Cię o niepokój czy nawet strach. Nie ma znaczenia czy prowadzili zbyt szybko, niepewnie czy nieuważnie. Wystarczy, że poczułeś jakiekolwiek zagrożenie i natychmiast zdyskwalifikowałeś ich z grupy pierwszej. Do której grupy Ty, jako kierowca, chciałbyś należeć?

Chcesz zostać wtajemniczony w to, czego nie uczą na kursach na prawo jazdy?

Jeśli niedawno zdobyłeś prawo jazdy, to serdecznie Tobie gratuluję. Masz już przepustkę, która pozwala Ci na to, aby prowadzić. Czy Ty także masz jednak wrażenie, że na kursach uczy się jazdy ze sztuczną prędkością, w sztucznych warunkach i w nerwowej atmosferze?

• Czy zapoznałeś się z bardziej zaawansowaną stroną prowadzenia samochodu?

• Czy nauczono Cię jeździć w taki sposób, aby nie przeszkadzać innym?

• Czy miałeś okazję poznać różnicę między jazdą na ulicach zatłoczonego miasta a na drogach poza miastem?

• Czy na kursach jazdy nauczyli Ciebie jak zachowywać się w korkach ulicznych?

• Czy była to nauka jazdy krętymi, górskimi drogami?

• Czy była to nauka jazdy po śliskiej, zalodzonej lub zaśnieżonej nawierzchni?

• A może nauczyli Cię jak jeździć podczas ulewy czy w czasie mgły i śnieżycy?

Zapewne Ciebie także tego nie uczyli... i właśnie dlatego powstał niesamowicie praktyczny poradnik "Dekalog Myślącego Kierowcy", w którym Autor, kierowca, który przejechał blisko milion kilometrów bez ani jednego wypadku zdradza tajemnice, które pozwolą Ci bezpiecznie przejechać przez życie.

ZAMÓW JUŻ TERAZ

lub ściągnij darmowy fragment