strona główna / e-booki / edukacja / Edukacja >> ANGIELSKIE SŁÓWKA

Edukacja >> ANGIELSKIE SŁÓWKA

nauka angielskiego - angielskie słówka - okładka e-booka

Skuteczna i sprawdzona metoda na szybką, łatwą i efektywną naukę obcego słownictwa + przykład jej zastosowania w praktycznej nauce 250 angielskich słów, zwrotów, wyrażeń w czasie krótszym niż 100 minut.
autor: Paweł Sygnowski

Jak zapamiętać 250 angielskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut?

UWAGA: Ujawniamy sekret skutecznej nauki słówek.

Czy zauważyłeś jak się uczą języka dzieci? Czy zaczynają od gramatyki, czy od słówek? No pewne, że od słowek i w tym jest cały sekret.

Rzecz jasna w szkole także uczą słówek, ale znowu wracamy do punktu wyjścia, bo efekty tego nauczania są niezadowalające, o ile jakiekolwiek efekty są. Skąd to wiem? Wiem, bo gdyby było inaczej, to byś teraz nie czytał tego tekstu, bo byłoby ci to zupełnie niepotrzebne, a skoro czytasz, to to już świadczy o czymś, prawda?

Wyjaśnijmy sobie jedno. Jeśli poznasz metodę nauki angielskich słówek, która przyniesie konkretne efekty, to czy rozwiązane to twoje problemy z nauką języka? Tak i nie. Trzeba pamiętać, że słownictwo ułatwi ci prowadzenie rozmów w danym języku, rozumienie różnego typu tekstów itp., ale to jeszcze nie wszystko. Żeby opanować angielski biegle, potrzebna jest także gramatyka. Chcę tutaj tylko powiedzieć, że nauka angielskiego nie kończy się na słówkach, ona się tam po prostu zaczyna.

Wiemy już, ze na początek w nauce angielskiego mamy skoncentrować się na opanowaniu słownictwa i to w naprawdę dobrym i szerokim zakresie. Następnie zaś należy przejść do punktów związanych z gramatyka. W tym celu - trzeba znaleźć metodę, która jak podobnie do tej wedle, której nauczyłeś się jeździć na rowerze - będzie dawała się zastosować - przysłowiowo - zawsze i wszędzie oraz da nam stosowne efekty.

Taka metoda istnieje. Jej początki giną w mroku dziejów. Jednak przyjmuje się, ze pochodzi ze Starożytnej Grecji. Nie wiadomo dokładnie kiedy powstała oraz czy jej dzisiejsza wersja to oryginał, czy tylko która z kolei wersja.

Dlaczego Grecja? W starożytności - Grecy rozwinęli system rożnego typu technik i sposobów usprawniających pamięć i pozwalających opanować pamięciowo np. długie teksty przemówień. Było to wykorzystywane w grze i walce politycznej oraz jako narzędzie nacisku na tych, którzy z racji swojego urodzenia, nie mieli dostępu do tych technik, zarezerwowanych z reguły dla wyższych warstw społeczeństwa. Dzisiaj wiemy niemalże wszystko o tych technikach. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat to wejdź na: http://szybka-nauka.zlotemysli.pl.

Co to za metoda? Jest to metoda nauki obcego słownictwa wykorzystująca stosowne prawa ludzkiej pamięci oraz techniki jej działania, które zostały opisane szeroki na http://szybka-nauka.zlotemysli.pl.

Na czym polega ta metoda? Na wykorzystaniu naturalnych praw i technik działania ludzkiego umysłu.

Jak efektywna jest ta metoda? Zupełnie początkujący jest w stanie opanować 250 słówek angielskich w czasie krótszym niż 100 minut.

Policzmy. Gdybyś przez 5 dni w tygodniu poświęcił tylko ok. 1,5 godziny na naukę słówek, to przy założeniu, ze w 1,5 godziny nauczysz się 250 słówek, opanujesz w ciągu tygodnia 1250 słówek.

Udowodniono, ze przeciętny człowiek w 90% swoich rozmów używa do 2000 słów, które są ciągle powtarzane w różnych kontekstach i znaczeniach. Na upartego - można powiedzieć, ze w niecałe 2 tygodnie jesteś w stanie opanować zakres słów znanych i używanych przez przeciętnego Anglika ;-)

"Uwierz, że jesteś w stanie opanować angielski, a nauka słówek będzie dla Ciebie łatwa i przyjemna."

Ebook zawiera skuteczną metodę wspomagającą naukę obcego słownictwa, na przykładzie angielskich słów i wyrażeń. Dzięki tej metodzie, możesz zwiększyć szybkość przyswajanego przez Ciebie słownictwa nawet kilkukrotnie!

ZAMÓW JUŻ TERAZ eBOOKA "ANGIELSKIE SŁÓWKA"