Left toolbar

ostatnio dodane

Będzie trudno, ale nie rezygnuję :)

5 października 2013 r.

Wakacje się skończyły, minął wrzesień a mnie ciężko było znaleźć czas na uzupełnienie serwisu nadesłanymi w tym czasie materiałami. I nadal będzie trudno, bo muszę, mając pod opieką 7 miesięczną Gabrysię i dwójkę starszych w przedszkolu, codziennie kilka godzin poświęcić na pracę zawodową. Ale nie zamierzam rezygnować z aktualizowania serwisu, tylko z regularnością może być różnie. Zaglądajcie więc nie czekając na newsletter, który raczej będzie rzadki i nieregularny.

Materiały z BP KEP wprowadzam już na bieżąco, a inne będę się starała uzupełniać stopniowo sięgając wstecz.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska redaktor serwisu

Wakacje

3 lipca 2013 r.

Lato w pełni, powróciły letnie temperatury :) więc i mnie czas ruszać na wakacyjny wypoczynek. Ze względu na pobyt z dziećmi poza miastem a teraz wyjazd nie będę w okresie letnim regularnie aktualizować serwisu i odpowiadać na emaile, z powodu ograniczonego dostępu do Internetu. Mam nadzieję, że większość redakcji też jest na wakacjach i nie będzie to zbyt uciążliwe.

pozdrawiam

Joanna Jakubowska
administrator serwisu

Warsztaty dla pism parafialnych (Kielce)

5 czerwca 2013 r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla redakcji gazet parafialnych i przykościelnych, które odbędą się 18 czerwca 2013 r. w Targach Kielce w ramach XIV Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO (17-19 VI 2013).

Warsztaty dziennikarskie dla mediów lokalnych i regionalnych w Kołobrzegu

30 kwietnia 2013 r.

Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zaprasza na Warsztaty dziennikarskie, które organizuje 16-18 maja 2013 r. w Kołobrzegu. To spotkanie lokalnych mediów poświęcamy nowym mediom we współczesnym świecie, zwłaszcza wykorzystaniu ich w codziennej praktyce lokalnej prasy i mediów elektronicznych. Stowarzyszenie Prasy Lokalnej zadbało o bogaty program z udziałem znamienitych dziennikarzy, tudzież praktyków dziennikarskiego rzemiosła, znanych z ogólnopolskich mediów. Warsztaty są płatne.

UWAGA! Wielkie sprostowanie w sprawie ISSN

29 kwietnia 2013 r.

Po wielu latach rozpowszechniania informacji o konieczności posiadania numeru ISSN przez prasę parafialną, muszę teraz rozpowszechnić informację wprost przeciwną. O tym czego się dowiedziałam bezpośrednio w Narodowym Ośrodku ISSN Biblioteki Narodowej w Warszawie piszę poniżej.strona główna / o nas / podziękowania i referencje / Fundacja S.O.W.A. - podziękowania

Fundacja S.O.W.A. - podziękowania

W marcu zamieściłam na stronach portalu informację o Fundacji S.O.W.A., która powstała w celu budowy Rodzinnego Domu Opieki Społecznej w Piwnicznej. Prezes Zarządu Fundacji nadesłał podziękowania.

2006-03-22

Szanowna Pani
Joanna Jakubowska
PRASA PARAFIALNA

Szanowna Pani!

Dzięki życzliwości Pani, nasz apel o pomoc na rzecz renowacji zabytkowego paulińskiego zespołu kościelno-klasztornego we Włodawie, dzieci z Domów Dziecka, oraz wsparcia naszego dzieła, jakim jest zakup, renowacja i budowa rodzinnego domu opieki dla ludzi starszych, został nieodpłatnie umieszczony na stronach Państwa Portalu Internetowego.

Mimo tak wielu potrzeb, pokładamy ufność w Bożym Miłosierdziu i życzliwości tych, którzy zawsze chętnie wspierali potrzebujących – ku chwale Jezusa Miłosiernego.

Tak też tym listem za wszelkie dobro duchowe i materialne, jakim jest każda udzielona nam pomoc, choćby i ta że nasz apel ukazał się w Państwa Portalu Internetowym, Fundacja składa serdeczne Bóg zapłać, pozostajemy

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu Bogusław Siwecki