strona główna / e-booki / Psychologia sukcesu >> PSYCHOLOGICZNE PRZYGOTOWANIE DO MATURY

Psychologia sukcesu >> PSYCHOLOGICZNE PRZYGOTOWANIE DO MATURY

Psychologiczne przygotowanie do matury - okładka eBooka

Jak przygotować się do matury, tak aby można ją było zdać bez żadnych problemów? Poznaj skuteczne techniki, dzięki którym zdanie matury to będzie dla Ciebie pestka.
AUTOR: Diana Baranowska

Poznaj sekrety, dzięki którym zdasz maturę zupełnie bezstresowo i przyjemnie.

Jak osiągnąć doskonałe samopoczucie przed maturą i uwolnić się od skutków stresu w trakcie egzaminów? Jak uaktywnić posiadaną wiedzę i umiejętności?

Wiesz i potrafisz znacznie więcej, niż Ci się wydaje. Jesteś w stanie osiągnąć wyniki, które dla Ciebie samego będą zaskakujące. Takie są fakty. To nie magia decyduje o tym, ile możemy osiągnąć. My ludzie, sami tworzymy własną rzeczywistość. Gromadzimy ogromne zasoby wiedzy i umiejętności potrzebnych nam do życia i to my decydujemy o tym, jaki procent tego bogactwa jest dla nas dostępny.

------------
"Nie jestem molem książkowym. Uczę się tyle, ile muszę. Przed maturą szukałem sposobu, by zdać ją szybko i przyjemnie - i znalazłem taki sposób. Te proste techniki sprawiły, że życie stało się łatwiejsze, nauczyciele milsi a ja robię teraz to co lubię." - Rafał
------------

Zacznij korzystać z tego co posiadasz.

Już dawno temu ludzie zauważyli, że matura nie jest tylko prostym sprawdzianem poziomu wiedzy. Matura to "Egzamin Dojrzałości" - zdający musi stawić czoła trudnej sytuacji i w niej się sprawdzić. Wiedzę potrzebną do zdania egzaminów nabywasz przez lata nauki, jednakże szkoła nie uczy, jak radzić sobie ze stresem, który paraliżuje myślenie i zaniża wyniki. Tę umiejętność musisz zdobyć sam.

Jak zdać Egzamin Dojrzałości - jak uniknąć negatywnego działania stresu? Tylko Ty możesz ocenić, co pomoże Ci w takiej sytuacji. Być może masz własną odpowiedź na to pytanie - każda metoda, która się sprawdza jest dobra.

Przygotowując się psychicznie do zdawania egzaminów, nie jesteś skazany wyłącznie na własne sposoby radzenia sobie ze stresem. Możesz czerpać z bogatej już wiedzy i doświadczenia innych ludzi. Istnieje nurt psychologii zajmujący się szukaniem odpowiedzi na pytanie, jak to zrobić. Neurolingwistyczne programowanie (NLP), bo o nim mowa, opierając się na analizie postępowania najbardziej efektywnie działających ludzi, wypracowało techniki osiągania sukcesu.

"Psychologiczne przygotowanie do matury" zawiera zbiór wywodzących się z NLP metod, zaprojektowanych z myślą o specyficznej sytuacji matury. Jest to powstały w oparciu o praktykę psychologiczną, przystosowany do samodzielnego użytku, praktyczny poradnik dla maturzystów.

Zamów już teraz, za jedyne 19,97 zł!

Poznaj sekret, jak bezproblemu zdać Egzamin Dojrzałości. Matura nie będzie dla Ciebie straszna.
Na pewno chcesz zdać maturę. Czy w czasie egzaminów:

• Chciałbyś wierzyć w siebie, czuć pewność i spokój?

• Chciałbyś być doskonałej formie psychicznej i fizycznej?

• Chciałbyś czuć się wyspany i mieć jasny umysł?

• Chciałbyś uniknąć objawów stresu, lęku i zdenerwowania?

• Chciałbyś w pełni wykorzystać to, czego się nauczyłeś?

• Chciałbyś by nie zawiodła Cię pamięć?

• Chciałbyś zachować koncentrację i nie popełniać błędów?

Zaprogramowanie najlepszego dla Ciebie stanu w czasie zdawania egzaminów jest prostsze, niż Ci się wydaje. Posługując się technikami zawartymi w tym ebooku możesz skutecznie poprawić swoje samopoczucie i uzyskać dostęp do swojej wiedzy.

Wiem, jak mało masz czasu przed maturą i jak dużo wiadomości do nauczenia się. Publikacja, którą ci proponuję została napisana w oparciu o zasadę "minimum teorii, maksimum praktyki", by nie stanowić dla Ciebie dodatkowego obciążenia. Opisane techniki psychologiczne mogą być szybko przez ciebie użyte i przynieść ci natychmiastowe, trwałe korzyści.

KUP eBooka Psychologiczne przygotowanie do matury lub ściągnij darmowy fragment!